1632/8
Svensk Rococo spejl i ramme af forgyldt og bemalet træ, udskåret med blomster og bladværk. 18. årh. H. 43. B. 24.
Brugsslitage. Senere bemaling og forgyldning.
Ældre malerier og møbler, 8. august 2016
Vurdering
Hammerslag
37 bud