2314/​223

Fransk flippermaskine i kasse af træ. Mærket E. Grulet & Cie, Migennes Yonne. 20. årh.s begyndelse. H. 93. L. 92. B. 46.

Med senere understel. Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mønter og kugler medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. april 2023

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag