2415/​107

Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ. 18. årh.s midte. H. 155. B. 65.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Senere bagbeklædning.

Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag