1703/188
Vilhelm Arnesen (f. Flensborg 1865, d. København 1948)
Marine med sejlskibe ud for Kronborg. Sign. Vilh. Arnesen. Olie på plade. 33×41.
Mindre afskalninger. Behov for rensning.
Ældre malerier og møbler, 16. januar 2017
Vurdering
Hammerslag
14 bud