2142/9011
“Bifold Flap Logo Wallet” pung af rødt Caviar læder med gyldne beslag, et rum med knaplukning, lommer, kortpladser og rødt læderfor. H. 9,5 x B. 11,5 x D. 2 cm.
Carte D'authenticité medfølger.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Lidt ridser/mærker. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag