2142/​9011

Chanel

“Bifold Flap Logo Wallet” pung af rødt Caviar læder med gyldne beslag, et rum med knaplukning, lommer, kortpladser og rødt læderfor. H. 9,5 x B. 11,5 x D. 2 cm.

Carte D'authenticité medfølger.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Lidt ridser/mærker. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 20. oktober 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

2.100 DKK