2438/​899

Louis Vuitton

Art Deco cafébord med stel af jern og plade af bakelit. Udført og mærket for Louis Vuitton. 1930'erne. H. 71,5. Diam. 50.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Rust.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?