2434/​81

To kongelige fotografier af kong Bhumibol Adulyadej (1927–2016) og Sirikit Kitiyakara (1932-), begge i sølvrammer med niello arbejde. Fotos er signerede og dateret 1974. H. ramme 31,5 cm. B. 22 cm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Fotografier er misfarvede og har mistet oprindelige farve.

I Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1157878 (Autobud) 12.500 DKK
1157891 12.000 DKK
1157878 (Autobud) 1.600 DKK
911575 1.550 DKK
1157878 1.500 DKK

Levering i USA fra 450 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK