2434/81
To kongelige fotografier af kong Bhumibol Adulyadej (1927–2016) og Sirikit Kitiyakara (1932-), begge i sølvrammer med niello arbejde. Fotos er signerede og dateret 1974. H. ramme 31,5 cm. B. 22 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Fotografier er misfarvede og har mistet oprindelige farve.
Vurdering
1157878 (Autobud) | ||
1157891 | ||
1157878 (Autobud) | ||
911575 | ||
1157878 |