2317/777
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)
“Citron”, 2021. Sign. monogram; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på plade. 19×25.
Moderne kunst og design, 25. april 2023
Vurdering
Hammerslag