2017/836
Nils Erik Gjerdevik (f. Oslo 1962, d. København 2016)
Komposition. Sign. Gjerdevik 2011, 4/7. Litografi. Bladstørrelse 99×68.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 21. april 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud