1934/​26

Spejl i ramme af udskåret og forgyldt træ. Rokokostil, 20. årh. H. 122. B. 50.

Minimale overfladeafslag.

Ældre malerier og møbler, 19. august 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

1.550 DKK
1.500 DKK