2023/148
Simony Jensen (f. 1864, d. 1923)
En kærlig ægtemand forærer sin hustru en buket blomster. Sign. Simony Jensen. Olie på lærred. 47×38.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
25 bud