2436/​172

Azeri tæppe, nordlige afghanistan. Medaljondesign. Flot kvalitet, knyttet med glansfyldt luv af god kvalitet. 20. årh.s slutning/21. årh. 298×211.

Fra i Glostrup
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?