2436/172
Azeri tæppe, nordlige afghanistan. Medaljondesign. Flot kvalitet, knyttet med glansfyldt luv af god kvalitet. 20. årh.s slutning/21. årh. 298×211.
Fra
i
Glostrup
Vurdering