1950/546
Jørgen Boberg (f. Roskilde 1940, d. 2009)
Erotisk komposition. Usigneret. Olie på lærred monteret på plade. 45,5×35,5.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag