1708/114
Lille edwardiansk skrivebord af mahogni. Forhandlerstempel fra H. Mawers & Stephenson, London. England, ca. 1910. H. 75. B. 100. D. 52.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Senere læder på pladen Nøgle medfølger.
Ældre malerier og møbler, 20. februar 2017
Vurdering
Hammerslag
16 bud