2103/885
Dansk møbeldesign
Et par sideborde af palisander. 1960'erne. H. 50. L. 68,5. B. 50. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag