2103/​885

Dansk møbeldesign

Et par sideborde af palisander. 1960'erne. H. 50. L. 68,5. B. 50. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 19. januar 2021

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag