2441/9051
Fransk tripod empireform skrivesæt af forgyldt bronze og grønbroget marmor, 19. årh.s slutning. H. 15 cm Diam. 15 cm. Endvidere en lup støbt med blomster og blade L. 21 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Vurdering
1164572 | ||
1166946 | ||
242732 |