2023/731
Ubekendt design
Bordlampe af teak, monteret med skærm af akryl og lyst stof. H. inkl. skærm. 76.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt