905/777
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
“Face to face”. Sign. chp Leuk 1978. Akvarel på papir. Bladstørrelse 77×56.
Malerier, skulpturer og grafik, 8. december 2021
Vurdering
Hammerslag