2413/861
Ib Lauritzen (f. Nykøbing F. 1924, d. 1977)
Tre-delt komposition. Sign. IL 67. Olie på lærred. 23×91.
En større afskalninger.
Moderne kunst og design, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag