2132/334
Et par prydvaser af opalineglas, dekorerede i guld og sort med ornamentik. 19. årh.s slutning. H. 25. (2)
Slitage på guld. Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag