2442/53
Engelsk partners desk af mahogni, plade med gyldentrykt læder, hver side med skuffer. 19. årh.s begyndelse. H. 77. L. 169. B. 83.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger ikke.
Vurdering