2003/304
Et par bordprydelser af forgyldt metal i form af kamphaner. Italien. 20. årh. H. 23,5 og 25. (2)
Almindelig alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. januar 2020
Vurdering
Hammerslag