870/272
Fransk Empire parfume brænder af forgyldt og patineret bronze. 19. årh.s begyndelse. H. 29.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 1. marts 2017
Vurdering
Hammerslag