2414/​116

Halvrundt spillebord af mahogni på lige tilspidsede ben. 20. årh. H. 76. Diam. 90.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i finéren.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag