12027/52
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Komposition. Sign. PK85. Træsnit på papir. Indrammet med passepartout. Lysmål 17,5×13,5. Rammemål 32,5×26,5.
Kunst, antikviteter & design, 2. juli 2020
Vurdering
Hammerslag