1346/633
Marianne Larsen (f. Kalundborg 1951)
“See I want to draw you”. Sign. på bagsiden Marianne 19.4.04. Tusch på papir. Bladstørrelse 29×21.
Proveniens: Jytte og Jarl Borgens samling, København (JBS 590).
Moderne kunst og design, 12. november 2013
Vurdering
Hammerslag