1041/1629
Dobbeltkapslet herrelommeur i kapsel af 14 kt. guld. Chronometre Eterna. 20. årh. Diam. 5.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Gangbar. Mindre buler, ridser og mærker.
Varia, 14. oktober 2010
Vurdering
Hammerslag
12 bud