1921/14
Rektangulært facetslebet spejl af forgyldt træ og gesso. Berlin, 19. årh..s slutning. H. 135. B. 82.
Kantafslag. Løs bagbeklædning.
Ældre malerier og møbler, 20. maj 2019
Vurdering
Hammerslag