1447/1705
Et par stager af porcelæn i form af mand og kvinde i folkedragt stående på base, hver med en lysarm. Rokoko stil. 20. årh. H. 28 cm. (2)
mandens base med reparation fortil og en prisme mangler
Varia, 20. november 2014
Vurdering
Hammerslag