12120/210
En dansk senempire ramme af udskåret og forgyldt træ. 19. årh. første del. Med glas og orig. bagbeklædning. Lysmål 29×35,5. Rammemål 41×47,5.
Afslag og mindre defekter.
Kunst, antikviteter & design, 20. maj 2021
Vurdering
Hammerslag