1834/1542
Samling diverse kasseroller og smørnæb af sølv. Diverse mestre, 19.-20. årh. Vægt 1426 gr. Diam. 7–19 cm. (9)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Dele med gravering.
Varia, 23. august 2018
Vurdering
Hammerslag
13 bud