2427/721
Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961)
Opstilling. Usign. Litografi i farver. Lysmål 49×69.
Papiret er gulnet. To huller efter tegnestifter øverst samt papirtab ved margen efter sølvfisk. Papiret er gulnet.
Vurdering
Hammerslag
39 bud
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 | ||
960062 | ||
915297 | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 (Autobud) | ||
960062 | ||
915297 |