2049/​377

To dørhåndtag af forgyldt jern. Til dekoration. 19. årh. H. 38. (2)

Afskalning. Fremstår med alders- og brugsslitage. Til dekoration, greb faste.

Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

260 DKK

260 DKK
250 DKK