2048/957
Dansk møbeldesign
Cirkulært sofabord af teak med kehlet kant. 1960erne. H. 51. Diam. 93,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser, mærker og vandskjolder.
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud