12131/118
Allan Herrik (f. Middelfart 1950)
“Ægteskabelig samdrægtighed”. Sign verso AH 1989 & 1994. Olie på lærred. Rammemål 68×99. Indrammet.
Sælger oplyser: En lille krakelering ved rammen som det ses på billedet.
Kunst, antikviteter & design, 5. august 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud