2031/​509

Arne Haugen Sørensen (f. København 1932)

Komposition. Sign. Arne Haugen Sørensen 96. Olie på lærred. 150×150.

Moderne kunst og design, 28. juli 2020

Vur­dering

40.000–50.000 kr.

Hammerslag

36.000 kr.

36.000 kr.
34.000 kr.
32.000 kr.