2232/115
Ludolf I Backhuysen, stil, 19. årh.
Marine med nederlandske skibe i en havn. Sign. S. C. M. 1831. Olie på lærred monteret på plade. 42×61.
Krakeleringer og retoucheringer. Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. august 2022
Vurdering
Hammerslag
18 bud