2204/​754

Dansk snedkermester

Et par spisebordsstole af mahogni. Sæde betrukket med blå uld. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Løse samlinger. Uld med pletter og smuds.

Moderne kunst og design, 25. januar 2022

Vur­dering

500 DKK

Hammerslag

85 DKK

85 DKK
(Autobud) 80 DKK
75 DKK
65 DKK
60 DKK
55 DKK
50 DKK