12147/109
Ubekendt maler, 19. årh.
En malkepige. Usign. Olie på lærred. 24×19. Rammemål 35×30.
Aldersrelateret slitage, krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag
15 bud