2151/9073
Baltisk konsol af masurbirk og lister af messing, beslag af forgyldt bronze, de fire forben med klassiske kvindelige buster. 19. årh. H. 78. B. 93. D. 51.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Selected, 20. december 2021
Vurdering
Hammerslag