2043/​719

Paul Wunderlich (f. Eberswalde 1927, d. Saint-Pierre-de-Vassols 2010)

Komposition. Sign. Wunderlich, 111/125. Litografi i farver. Bladstørrelse. 84×63. Uindrammet.

Original stand.

Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020

Vur­dering

1.200 kr.

Hammerslag