2248/989
Ubekendt design
Et par justérbare standerlamper af messing, delvist beklædt med sort skind. Trykknapafbryder. Skærme med hvidt stof. Maks. H. 170. (2)
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 29. november 2022
Vurdering
Hammerslag
35 bud