12115/13
Lille art nouveau billedramme af forgyldt metal prydet med blomster og bladværk. H. 17. B. 10.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ingen glas.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag
41 bud