11916/22
Seppo Mattinen (f. Helsingfors 1930, d. København 2022, )
Tre kompositioner. Sign. Seppo Mattinen, 61–62, Eget tryk. Litografier i farver. Lysmål 35×27, 23×18 og 27×26. (3)
Kunst, antikviteter & design, 20. april 2019
Vurdering
Hammerslag