12124/94
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
“Heerup Grafik”. Tryksign. Heerup 1967. Litografi i farver. Bladmål 77×55. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag