2045/​439

Otte kinesiske stole af poleret fyrretræ. 20. årh. (8)

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. november 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag