12031/​140

Persisk keshan tæppe, klassisk medaljondesign. 20. årh.s slutning. 210×129.

Sælger oplyser

Let slidt.

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

460 kr.

116794 460 kr.
915203 440 kr.
116794 420 kr.
863992 400 kr.