2426/660
Malene Landgreen (f. København 1962)
Uden titel. Sign. M. Landgreen 06, E.A. Litografi i farver. Bladstørrelse 77×53.
Proveniens: Edition Copenhagen, København.
Provinens: Danske Bank.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
880096 | ||
982829 | ||
880096 | ||
1151627 | ||
880096 | ||
1151627 | ||
880096 | ||
1151627 | ||
880096 | ||
982829 | ||
880096 | ||
1151627 | ||
880096 | ||
1160302 | ||
880096 | ||
964371 | ||
982829 |