2426/​660

Malene Landgreen (f. København 1962)

Uden titel. Sign. M. Landgreen 06, E.A. Litografi i farver. Bladstørrelse 77×53.

Proveniens: Edition Copenhagen, København.

Provinens: Danske Bank.

Dette emne handles i fuldmoms

Undersøgt i ramme. Original stand.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.800 DKK

17 bud

880096 1.800 DKK
982829 1.750 DKK
880096 1.700 DKK
1151627 1.650 DKK
880096 1.600 DKK
1151627 1.550 DKK
880096 1.500 DKK
1151627 1.450 DKK
880096 1.400 DKK
982829 1.350 DKK
880096 1.300 DKK
1151627 1.250 DKK
880096 1.200 DKK
1160302 1.150 DKK
880096 1.100 DKK
964371 1.050 DKK
982829 1.000 DKK