2016/74
Et par Charles X armstole af mahogni, udskåret med bladværk, svungne armlæn. 19. årh. (2)
Brugsslitage. Falmet. Reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag