1908/618
André Lanskoy (f. Moskva 1902, d. Paris 1976)
Komposition. Sign. Lanskoy, 50/100. Litografi i farver. Lysmål 74×50.
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 19. februar 2019
Vurdering
Hammerslag